سامانه ارسال درخواست 1

 

راهنمای استفاده از سامانه ارسال درخواست

بدینوسیله  به  اطلاع  کلیه  اعضاو  مراجعین  محترم  می  رساند  به  منظور  کاهش  مراجعات حضوری، حفظ سلامت اعضا و شهروندان محترم و تسریع در انجام امور از تاریخ 1399/01/23 ارائه خدمات توسط سازمان به صورت الکترونیکی میباشد لذا درخواستهای مورد نظر خود را از طریق سایت سازمان و لینک سامانه ارسال درخواست به واحد مربوطه ارسال نمایید .

به منظور تسهیل در امر استفاده از سامانه مذکور ، موارد ذیل جهت آگاهی و اطلاع ارسال می گردد . بدیهی است رعایت نکات مطرح شده در ذیل ،موجب تسریع در انجام امور و رسیدگی به درخواستهای ارسال شده  می گردد.

1-در مرحله اول جهت ورود به سیستم ابتدا ثبت نام نموده و نام کاربری و کلمه عبور وارد نموده را به خاطر سپرده تا در مراحل بعدی جهت ورود به سیستم از آن استفاده نمایید .

2-جهت  ثبت  درخواست  بر  روی  گزینه  ارسال تیکت جدید کلیک کرده و سپس صفحه مربوطه را تکمیل نموده و در انتها تصویر درخواست مورد نظر را در قسمت افزودن فایل ، اضافه نمایید.

3- در  قسمت  ارسال  تیکت  جدید  انتخاب  دپارتمان  مورد  نظر  بسیار  حائزاهمیت  می  باشد .کلیه مکاتبات و درخواستهای خود را به دپارتمان دبیرخانه ارسال نمایید.

4- مکاتبات و درخواستهایی که پاسخ آنها  معرفی  به  سازمان  و  یا  ارگان خاصی می باشد، توسط سازمان از طریق همین سامانه به سازمان و ارگان مربوطه ارسال گردیده و زمان ارسال آن از طریق همین پنل،جهت پیگیری از ارگان مورد نظر  به درخواست کننده اعلام میگردد.

5- ارسال مدارک جهت صدور ، تمدید و ارتقای پایه پروانه اشتغال به کار اشخاص حقیقی و حقوقی به دپارتمان عضویت و پروانه اشتغال،بر اساس ابلاغیه "گردش کار اخذ مدارک جهت صدور پروانه اشتغال به کار "انجام گردد.

6- ارسال مدارک جهت ثبت کلیه طراحی ها اعم از معماری ، سازه ،تاسیسات و قراردادهای نظارت و اجرا به دپارتمان کنترل ظرفیت اشتغال و مدارک لازم جهت تمدید قراردادهای نظارت  و گزارشهای مرحله ای به دپارتمان کنترل نظارت و اجرا بر اساس ابلاغیه "گردش کار ثبت کلیه طراحی ها و قراردادهای نظارت و اجرا "انجام گردد.

(ضمناً مدارک مربوط به پیوست نقشه و قرارداد نظارت به شرح پیوست می باشد)

7- ارسال مدارک توسط مالکین محترم جهت تهیه نقشه های تفکیکی به دپارتمان امور تفکیکی آپارتمانها ، بر اساس ابلاغیه "گردش کار اخذ مدارک جهت تهیه نقشه های تفکیکی "انجام گردد.

8- جهت رفع هرگونه ابهام باشماره32440-076 داخلی واحد انفورماتیک تماس حاصل نمایید.

9 - شماره درخواست ایجاد شده توسط سیستم را جهت پیگیریهای  بعدی نگهداری نمایید.

 

 

 

 

 


حقوقی
دفاتر
حقیقی
نام کاربری:
کلمه عبور:

Online Registration
نظرات شما در مورد وب سايت چيست؟

 1- عالي (6775 راي)
  (37%)
 2- خوب (412 راي)
  (2%)
 3- متوسط (409 راي)
  (2%)
 4- ضعيف (10526 راي)
  (58%)

مجموع آرا: 18122
 تعداد اخبار: 3971 خبر
تصاویر گالری عکس: 227 عکس
بازدید امروز: 9814
بازدید دیروز: 7627
کل بازدیدکنندگان: 22698880


فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات© تمام حقوق این سایت برای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان محفوظ است.
استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است / پیاده سازی و پشتیبانی: پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات