اخبار
تعداد بازدید: 2223 / نسخه قابل چاپ / خروجی RSS / دریافت Acrobat Reader / ارسال به دوستان

برگزاری جلسه کمیسیون خدمات مهندسی اشتغال و شیوه نامه ماده33 شورای مرکزی در بندرعباس


دومین جلسه کمیسیون خدمات مهندسی ، اشتغال و شیوه نامه ماده 33 با حضور تمامی اعضای آن کمیسیون در تاریخ 28/2/91 در بندرعباس با اهداف بررسی راهکارهای جدید و تدوین برنامه های آتی برگزار میشود.

مهندس مسعود مصفا مدیر اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان و عضو کمیسیون مذکور با اعلام این خبر افزود: شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان در راستای اجرای ماده 114 آیین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی ساختمان مصوب سال 74 مجلس شورای اسلامی ، دارای کمیسیون و کارگروه های مختلف می باشند ، که کمیسیون خدمات مهندسی و اشتغال و شیوه نامه ماده33 از آن جمله است.

مهندس مصفا در ادامه افزود: این کمیسیون همه ماهه در تهران تشکیل میشود و صرفاً در سال میتواند دو جلسه خود را خارج از مرکز برگزار کند. که در سال جاری دومین جلسه خود را در بندرعباس برگزار میکند.

وی افزود : برگزاری اینگونه جلسات در استان باعث آن میشود که مشکلات پیش رو مرتفع و امور اجرایی سازمان با سرعت بیشتر انجام خواهد شد . مهندس مصفا مدیر اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان در پایان افزود: در جلسه 28/2/91 اعضای هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور نیز شرکت می نمایند که حضور این اعضا فرصت خوبی است برای اهداف آتی سازمان .  وی افزود : هم اکنون سازمان نظام مهندسی دارای 3150 عضو است که از خدمات و امکانات سازمان بهره مند می شوند .یاد آور میشود مهندس مصفا به عنوان نماینده استان هرمزگان در کمیسیون فوق الذکر میباشد


حقوقی
دفاتر
حقیقی
نام کاربری:
کلمه عبور:

Online Registration

نظرات شما در مورد وب سايت چيست؟

توضیحات تکمیلی:

 تعداد اخبار: 2709 خبر
تصاویر گالری عکس: 235 عکس
بازدید امروز: 4192
بازدید دیروز: 5604
کل بازدیدکنندگان: 11079386


فید خبرها
طراحی و توسعه: محمد بقائی پوری
شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات


© تمام حقوق این سایت برای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هرمزگان محفوظ است.
استفاده از مطالب این وب سایت با ذکر منبع مجاز است / پیاده سازی و پشتیبانی: پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات